Select board

Unfinished Syrvia

Oekaki @dA

Meet us at deviantart

Unfinished Syrvia

Connell by Syrvia

Connell by Syrvia
Connell by Syrvia
Added: 14:50, 1 Apr 2011
Shi Painter (1h 10m 23s)
Board: tira
Awaited by: 1
#117067
Syrvia

Syrvia

imię: Connell
Wiek: 26
Wzrost: 187cm

Connell jest moim OC i jednocześnie postacią z opowiadania pisanego wraz z Iyą.

Connel ukończył studia magiczne w Klasztorze w Ernine. Jego zainteresowaniem i wielką pasją jest lecznictwo. Zaraz po ukończeniu nowicjatu, czyli wraz z dwudziestymi urodzinami wyjechał do rodzinnego kraju Vanory, gdzie w małej wsi, Altis otworzył lecznicę, by biedni ludzie których nie stań na miejskie szpitale mogli również korzystać zarówno z tradycyjnych metod leczenia jak i tych magicznych.

Connell jest bardzo opanowany i uprzejmy, twardo stąpa po ziemi i nie ulega wpływom. Każdą zaistniałą sytuację woli przeanalizować sam niźli wierzyć w zasłyszane plotki.
Jego wyborem była Altis, nie tylko ze względu na dość liczną ilość mieszkańców, oraz ich (w większości) niska majętność. Nieopodal tej wsi znajduje się stolica Vanory gdzie może zaopatrzyć się w potrzebne materiały, przybory, czy rośliny. Oprócz tego miasto, z którego pochodzi jest położone trzy dni jazdy konnej od stolicy w stronę przeciwną do Altis, a Connell ma zdecydowanie dość wysłuchiwania narzekań matki i ojca, którzy wypominają mu jego wiek i brak żony.
Syrvia - 14:50, 1 Apr 2011 - Last changed: 15:00, 1 Apr 2011

No comments on this picture