Syrvia

Info

OwnerSyrvia
CoownersN/A
BoardTira
ProgramShi Painter
Size468x482
Added14:50, 1 Apr 2011
Modified15:00, 1 Apr 2011
Time summary1h 10m 23s
Version1/1
StatusUnfinished
(Awaited by: 1)

Options

Versions

Connell by Syrvia
v1 by Syrvia
14:50, 1 Apr 2011
1h 10m 23s
View version history

Stats

Views837
Comments0
PromosNo promos yet

Oekaki @dA

Meet us at deviantart

Connell by Syrvia

Next by SyrviaPrevious by Syrvia
Connell by Syrvia - 14:50,  1 Apr 2011

imię: Connell
Wiek: 26
Wzrost: 187cm

Connell jest moim OC i jednocześnie postacią z opowiadania pisanego wraz z Iyą.

Connel ukończył studia magiczne w Klasztorze w Ernine. Jego zainteresowaniem i wielką pasją jest lecznictwo. Zaraz po ukończeniu nowicjatu, czyli wraz z dwudziestymi urodzinami wyjechał do rodzinnego kraju Vanory, gdzie w małej wsi, Altis otworzył lecznicę, by biedni ludzie których nie stań na miejskie szpitale mogli również korzystać zarówno z tradycyjnych metod leczenia jak i tych magicznych.

Connell jest bardzo opanowany i uprzejmy, twardo stąpa po ziemi i nie ulega wpływom. Każdą zaistniałą sytuację woli przeanalizować sam niźli wierzyć w zasłyszane plotki.
Jego wyborem była Altis, nie tylko ze względu na dość liczną ilość mieszkańców, oraz ich (w większości) niska majętność. Nieopodal tej wsi znajduje się stolica Vanory gdzie może zaopatrzyć się w potrzebne materiały, przybory, czy rośliny. Oprócz tego miasto, z którego pochodzi jest położone trzy dni jazdy konnej od stolicy w stronę przeciwną do Altis, a Connell ma zdecydowanie dość wysłuchiwania narzekań matki i ojca, którzy wypominają mu jego wiek i brak żony.

Comments

No comments on this picture